Domande frequenti

Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)

Znajdź odpowiedzi na popularne pytania. Tematy poniższych wiadomości to m.in. jak dbać o spódniczki i sukienki tiulowe, jak dobrać rozmiar ubranka, informacje o dostawie i płatnościach dostępnych w sklepie, jak przebiega procedura zwrotów i inne.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Wyślij nam wiadomość.

Ogólne treści

Jak mogę się z wami szybko skontaktować?

Najszybszą formą kontaktu jest telefon: +48 509 467 564 lub wiadomość na Instagram/Facebook.

Czy rejestracja jest konieczna?

Rejestracja nie jest konieczna, ale zwiększa wygodę robienia zakupów. Pozwoli Ci na śledzenie historii zamówień i zwrotów oraz zapamiętać adresy do następnego zamówienia. Rejestracja konta nie jest równoważna z zapisaniem się do newslettera.

Czy mogę zarezerwować produkt?

Niestety nie możemy oferować rezerwacji produktu. Jeżeli chcesz otrzymać produkt w późniejszym okresie, zachęcamy do złożenia zamówienia i poinformowania nas o dogodnym terminie dostawy.

Jakość i rozmiary

Gdzie są produkowane ubranka Fig&Pear?

Przy wyborze fabryk kierujemy się zarówno jakością, jak i ceną. Nasze produkty dostępne są na różnych rynkach, co uniemożliwia lokalną produkcję dla każdego z nich – generowałoby to koszty przerzucane na klienta końcowego. Produkujemy w renomowanych fabrykach, które tworzą również produkty dla wielu wyjątkowych marek dziecięcych. Duża fabryka to doświadczenie oraz dostęp do lepszych surowców po korzystniejszej cenie.

Jakiej jakości mogę oczekiwać po produktach Fig&Pear?

Jakość jest bardzo ważna dla nas. Staramy się oferować produkty, które będę służyć maluchom jak najdłużej oraz w których będą czuły się swobodnie.

Jak dobrać poprawny rozmiar?
Możesz znaleźć pełną rozmiarówkę na stronie rozmiarów lub klikając tutaj. W przypadku wątpliwości, zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy.
Jak dbać o produkty?

Sposób czyszczenia i dbania zależy od produktu. Na metce każdej odzieży jest informacja jak o niego dbać. Zalecamy pranie ręczne lub program delikatny 30C. Pamiętaj, że każde pranie osłabia tkaninę, bez względu na producenta i materiał.

Z czego zrobione są produkty?

Na stronie każdego produkty podana jest informacja o składzie produktu. Staramy się wybierać najlepsze jakościowo materiały przyjazne dla maluszków. Spódniczki i sukienki tiulowe tworzymy z nylonu, który jest droższy i delikatniejszy w dotyku od popularnie stosowanego szorstkiego poliestru. Nylon jest także bardziej wytrzymały. Pozostałe ubranka, takie jak sweterki, skarpetki czy koszulki staramy się, aby posiadały w składzie jak największy udział najlepszego surowca.

Dostawa

Jaki jest koszt dostawy?

Koszt dostawy kurierem lub Paczkomaty wynosi 9,99 złotych. Zamówienia powyżej 249,00 zł wysyłamy na swój koszt. Ceny dotyczą dostawy na terenie Polski.

Kiedy moja przesyłka zostanie wysłana?

Zamówienia złożone i opłacone do 14:00 wysyłamy tego samego dnia. Przewidywany czas dostawy to następny dzień roboczy.

Czy oferujecie darmową dostawę?

Tak, dla zamówień o wartości koszyka powyżej 249.00 PLN dostawa jest gratis na terenie Polski.

Jaka firma dostarczy moją przesyłkę?

Większość przesyłek kurierskich wysyłamy we współpracy z InPost. Jeżeli preferujesz innego przewoźnika, daj nam znać w komentarzu do zamówienia.

Zwroty

Jak mogę zgłosić zwrot lub reklamację?

Aby zgłosić zwrot, wypełnij ten formularz zwrotów i odeślij nieużywane przedmioty na otrzymany w odpowiedzi adres. Jeżeli chcesz zgłosić reklamację, napisz do nas wiadomość przez formularz.

W jakim czasie mogę odesłać zakupiony produkt?

Odeślij produkt na podany w formularzu zwrotów adres nie później niż 14 dni od następnego dnia, w którym przesyłka została dostarczona.

W jaki sposób i kiedy otrzymam zwrot płatności?

Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 14 dni, od dostarczenia przesyłki do Sklepu ze zwracanymi produktami.

Czy mogę odesłać towar przesyłką pobraniową?

Nie, prosimy o wysłanie towaru przesyłką bez pobrania, pieniądze zostaną zwrócone po weryfikacji zwrotu.

Kto ponosi koszty zwrotu?

Koszt wysyłki zwracanego zamówienia do Sklepu ponosi kupujący.

Mam problem z przesyłką, co mam zrobić?

Jeżeli przy odbiorze zauważysz, że opakowanie jest uszkodzone, spisz formularz z kurierem. Prosimy o niezwłoczną wiadomość z opisem usterki poprzez formularz kontaktowy.

Chcę zrezygnować z zakupu.

Prosimy o jak najszybszy kontakt za pomocą formularza.

Płatność

Jakie metody płatności są obsługiwane?

Dbając o wygodę zakupów, oferjemy płatności:

  • BLIK
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • PayPo płatności odroczone
  • Szybkie przelewy
  • Karty płatnicze

Płatności obsługuje operator Przelewy24 (PayPro SA, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań).

Płatności w walucie EUR obsługuje PayPal.

Ile mam czasu na opłacenie zamówienia?

Nieopłacone zamówienia są automatycznie anulowane po 6 godzinach, a produkt wraca na stan. W każdej chwili możesz złożyć ponowne zamówienie.

Mam problem z płatnością.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 509-467-564 Pon. – Sob. w godz. 08:00 – 20:00 lub o wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy dostępny tutaj.