Über uns

Über uns

Pozwólmy dzieciom na zabawę!

Poznaj magiczny świat Fig&Pear. Miejsce, gdzie staramy sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów - młodych dziewczynek i ich mam, oferując produkty najwyższej jakości i z najlepszych materiałów - w barwach jakich pragną.

Poznaj kolekcję spódniczek tiulowych dla dziewczynki i sukienek tutu.

Wierzymy w komfort.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako firma w branży odzieżowej oraz jako rodzice, rozumiemy potrzeby i wymagania rodziców. Sukienki i spódniczki dla dziewczynki to coś więcej, niż kolejny element garderoby! Dzięki swej prostocie, zachowując zbalansowane kolory oraz klasyczny styl, nasze dziewczęce sukienki i spódniczki tiulowe są ponadczasowe!

Dbałość o jakość

Każdy z rodziców kieruje się dobrem swojego dziecka. Zależy nam ponad wszystko, aby ubranka dla dzieci i zabawki były wysokiej jakości. Wszystkie produkty spełniają najwyższe standardy jakości. Dbamy o bezpieczeństwo skóry dziecka. W Fig&Pear dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ten komfort swoim klientom współpracując wyłącznie z doświadczonymi szwalniami.

Nasza misja

Czerpiemy inspiracje od dziewczynek, które noszą nasze kolekcje z uśmiechem. W Fig&Pear myślimy o potrzebach kolejnego pokolenia miłośników mini mody i ich rodziców. Mamy nadzieję, że będą bawić się bez skrępowań i ograniczeń, za każdym razem zakładając sukienkę czy spódniczkę Fig&Pear z tym samym uśmiechem, co przy zakupie!

Dziewczynka w różowej spódniczce tiulowej

Modne ubrania dla Twoich dzieci

Współpracujemy z profesjonalistami, aby zapewnić najwyższą jakość ubrań. Produkujemy w tych samych miejscach, gdzie tworzą inne renomowane firmy z branży odzieżowej. Stawiamy na jakość i rzetelność, dlatego wybieramy sprawdzonych producentów, którzy mają dostęp do świetnych materiałów i wyspecjalizowanych ludzi. 

[instagram-feed feed=1]

Möchten Sie auf dem Laufenden bleiben?

Melden Sie sich für unseren Newsletter an und erhalten Sie 10% Rabatt auf Ihren nächsten Einkauf!

Möchten Sie auf dem Laufenden bleiben?

Melden Sie sich für unseren Newsletter an und erhalten Sie 10% Rabatt auf Ihren nächsten Einkauf!